Pokrytecká propaganda tzv. pravice

pondělí 14. červen 2010 16:52

Všichni, kdo se nechali ošálit volební propagandou tzv. pravice o tom, jak musí zachránit stát před bankrotem, a kdo jako ohromní demokrati pořádají hon na tzv. levici, by se měli seznámit s dnešní hospodářskou statistikou  na Ihned.cz. Vyplývá z ní, že za vlády koalice vedené ODS mezi léty 2007-2008 vzrostl skokem schodek státního rozpočtu více než dvojnásobně a pak dále nezadržitelně stoupal. Vykázaný schodek za rok 2009 je nejhorším výsledkem hospodaření státního rozpočtu od roku 1993 (a to to za „léčby Klausem“ šlo od desíti k pěti!)

U vesla byla tzv. pravice, v čele ministerstva financí zázračný Kalousek, který se poté schoval za knížecího maskota a začal tahat voliče za ponožky řečmi o tom, jak si musí utáhnout opasky, zejména ti chudí, aby on  spasil ekonomiku užuž se ocitající na řeckých hranicích. Absolutní čísla zároveň demaskují pokrytectví celé šarády kolem neodvratného bankrotu, nebude-li zvolena  tzv. pravice, jelikož řada zemí, a to i těch  k nimž naši roztoužení ctitelé pravice  a čisté rasy bez přistěhovalců vzhlížejí s posvátnou úctou, má tento schodek mnohem vyšší.

Asi by musela zbankrotovat celá západní Evropa, Japonsko i Švýcarsko a pak by si nás koupili saudskoarabští šejkové, nasadili by nám do kožichu muslimy a my bychom byli rádi za jejich petrodolary. (Nepomohl by nám ani xenofob Wilders, dokonce ani chrabrý Izrael). Na mrhání státními penězi za pravicových vlád není nic pravicového, stejně jako na snižování schodku v letech 2002-2006 není nic takového, za co by měla tzv. levice být zatracována a používána jako nadávka těmi, kdo nejsou schopni argumentovat. Pokud u nás hrozí nějaké nebezpečí, pak jenom od  fašizující pravice, stejné totality jako byli dřív komunisté (ostatně jsou to dvě strany jedné mince).

 Dnes byla shodou okolností zveřejněna i demografická statistika za 1. čtvrtletí 2010, která rozhodně nesvědčí o tom, že by se naše maminy a tátové (respektive obskočníci, neb 40% dětí je nemanželských) zrovna snažili populační explozí odvrátit muslimské nebezpečí. Asi jich většina nečte blog Lidových Novin vyděšený  z přistěhovalců a hlavně z muslimů, jinak by honem naběhli na městský úřad, pak hned naskákali do postýlek a začali budovat lidskou hráz proti těmto přičmoudlým stvůrám. Jenže ono je to ani nenapadne. Všichni si hezky  v příměstských vilách s bazénem, chalupách na venkově, v luxusních autech a posilovnách, případně v Thajsku a na Floridě neobtěžováni potomstvem počkají, až na ně přistěhovalci přijdou sami (tady nebude, kdo by pracoval a ti zbývající nebudou chtít). Ale chrabří blogeři tleskajíce ručkama Wildersovi a jemu podobným budou za ně bojovat do proražení klávesnice.

Tomáš Laně

Tomáš Laně

Tomáš Laně

o všem, co mne zajímá a hlavně štve

příslušník jediné progresivně rostoucí sociální skupiny v ČR

REPUTACE AUTORA:
0,00

Seznam rubrik

Tipy autora