Národovci se dočkali.

čtvrtek 19. duben 2012 21:57

Švýcaři jim ukazují cestu. Omezili přístup na pracovní trh občanům z některých východních zemí EU včetně Česka. Tak se má postupovat proti multikulti a přistěhovalectví. Rázně, bez falešné politické korektnosti. Hezky té východní verbeži ukázat, kam patří.

A nastojte, kdo se jí zastal: ďábelský Brusel. Prý to omezuje volný pohyb pracovních sil v EU.  Za ten přece plamenně bojuje právě velký Don Quijote Nečas a jeho slavná ODS.  Ti Švýcaři, náš velký vzor obrany národní identity proti Bruselu, nám to dělat neměli. To se přece ve slušné, politicky nekorektní společnosti bránící naše kulturní hodnoty dělá jen muslimům. Jen jestli si ti Švýcaři své kulturní hodnoty a svoji identitu nebrání právě proti nám. Že by jejich národovci neměli rádi ty naše? Jako před sto lety němečtí francouzské a naši německé, dodnes pak maďarští slovenské a to vše naopak.

Co si má věrný národovec odchovaný oběma svatými Václavy, Přemyslovcem a Klausem myslet? Přece národ musí bránit svoji identitu a suverenitu. I proti nám, jak je vidět. Že by národovectví bylo slepá ulička? Nikoliv, mocenská berlička! Klaus o tom ví své.

 

Tomáš Laně

Tomáš Laně

Tomáš Laně

o všem, co mne zajímá a hlavně štve

příslušník jediné progresivně rostoucí sociální skupiny v ČR

REPUTACE AUTORA:
0,00

Seznam rubrik

Tipy autora