Klaus amnestoval komunismus

sobota 5. leden 2013 13:50

Veškerou účelovou hysterii o nebezpečí komunismu po posledních volbách postavil na hlavu Klaus. Na konci své oficiální kariéry se svojí amnestií odvděčil bývalým nomenklaturním komunistickým kádrům, kterým po sametu předal státní majetek a tiše jim ho nechal rozkrást, za jejich podporu. Dal najevo, že tenhle tzv. demokratický stát patří nevolené komunistické nomenklatuře a jejím pohrobkům

Patří lidem, kteří se chovají jako oni, ze svých luxusních sídel skryti před veřejností  manipulují partajemi, nadále bohatnou ze státních prostředků a tím jen posilují svůj vliv. Justice a už vůbec ne media do toho nemají co mluvit. A pokud by justice chtěla jejich zločiny soudit a media odhalovat, pak je  to soudcokracie a mediokracie, jsou to našeptávači a nespokojenci, kteří narušují  Klausovu  normalizaci podle Husáka.

Není divu, že Klaus podporuje Zemana, protože po potvrzení beztrestnosti skrytých komunistů by se Zemanem,  stejným intrikánem a manipulátorem jako Klaus,  nastoupili ti otevření typu Šloufa a spol. a politická restaurace komunismu by byla  dovršena. Byl by vražen klín do Evropské unie k velkému zadostiučinění báťušky Putina.  K odvedení pozornosti bude veřejnost nadále  masírována falešnou protikomunistickou hysterií. Jako když druhdy Rudé právo strašilo pravicovým oportunismem. Totéž v bleděmodrém, říká se.Veřejnost má čekat úder zleva a on zatím plnou silou přijde zprava. Jen změna stran. Princip je stejný. Totalita jako totalita. Po sovětské invazi v roce 1968 jsme říkali: zprava dobrý, zleva tanky.

Tomáš Laně

Tomáš Laně

Tomáš Laně

o všem, co mne zajímá a hlavně štve

příslušník jediné progresivně rostoucí sociální skupiny v ČR

REPUTACE AUTORA:
0,00

Seznam rubrik

Tipy autora