Mafiánský prapor přebírá ČSSD.

pondělí 28. říjen 2013 09:51

Každému je jasné, že porážku ČSSD ve volbách způsobil Zeman, stejně jako ODS potopil svojí podporou mafiánů Klaus. Všichni se pamatujeme, jak se Klaus s despektem vyjadřoval o doc. Svobodovi, dokonce i o ustrašeném Nečasovi, zatímco vychvaloval Béma, a k jeho oblíbencům patřili přesně ti, kteří  formovali korupční tvář ODS. Před volbami se situace vyjasnila. Většina modrých mafiánů změnila triko a opustila ODS ke Klausem podporované černorudé Bobošíkové. Klaus splnil svoji desktruktivní úlohu a voliči ho s hanbou vypískali. Když se jeho hanebné působení chýlilo ke konci podpořil svého zrcadlového dvojníka Zemana, protože věděl, že ten bude v jeho destrukci demokracie pokračovat. Asi k tomu byli oba předurčeni.

A nyní se to vyplnilo. Zeman inspiroval puč v ČSSD provedený mafiánskou frakcí v partaji. Dalo by se s nadsázkou říci, že jestliže modrá mafie operovala hlavně v Čechách, pak oranžová vládne na Moravě. Smutnou úlohu trojských koňů sehráli ve vnitrostranickém puči v ČSSD Zemanovy převodní páky Hašek a Onderka, shodou okolností vládcové Jižní Moravy.

Zeman tedy zdárně pokračuje v Klausově díle. Když už mu voliči vypráskali jeho postkomunistické koně v SPOZ, vyvolal pod nepsaným heslem mafiáni všech partají spojte se puč v ČSSD Lze předpokládat, že jeho kmotři se spojí s Klausovými pohrobky, jak už je to ostatně v mnoha regionech skutečností. Jižní Morava a některé pražské obvody jsou toho příkladem. Zdatně se na tom přiživují i nepřebarvení pohrobci komunismu KSČM. Mafie v Česku má rudomodrooranžovou barvu.

Voliči odešli od ČSSD právě kvůli zhoubnému Zemanovu vlivu. Klaus a Zeman jsou hlavními viníky, proč zoufalí občané volili nebezpečné populisty typu Babiš a Okamura.

Lidé mají dost postkomunistických mafiánských poměrů, které tady zavedli Klaus se Zemanem. Jediným rozdílem mezi klausovci a zemanovci je ten, že klausovci se více zakuklili do ideologických frází, zatímco zemanovci se svojí totalitní minulosti moc netají. Bohužel se u nás projevuje italský efekt, naprostá deziluze z mafiánských poměrů za vlády křesťanské demokracie s tichou podporou komunistů, která vyústila ve volební vítězství populistického miliardáře Berlusconiho. Ale i ten nakonec ostudně skončil.

Doufejme, že se Česko i přes totalitní dědictví Klause a Zemana shlédne spíš v evropské demokracii než v ruské autokracii. Příležitostí budou komunální a doplňovací volby do senátu.

Stejně jako dali voliči za vyučenou mafiánské ODS, měli by zlomit i mafii v ČSSD. Je stále dost slušných lidí, kteří by mohli obnovit v tomto státě demokracii. K tomu je ovšem nutné zamknout Zemana na Hradě.

Tomáš Laně

Tomáš Laně

Tomáš Laně

o všem, co mne zajímá a hlavně štve

příslušník jediné progresivně rostoucí sociální skupiny v ČR

REPUTACE AUTORA:
0,00

Seznam rubrik

Tipy autora