Zase ta stará písnička

sobota 22. listopad 2014 13:05

Zemanovi lokajové považují za původce prezidentovy klesající popularity a  nespokojenosti s jeho jednáním, která se projevila  demonstracemi 17. listopadu, média. Svobodná média byla trnem v oku i lokajům Klausovým. Tito lidé jsou už krůček od toho, aby projevy občanské nespokojenosti považovali za zmanipulované západní propagandou a placené ze Západu. (Ostatně i to už se na blogu objevilo).

Rychle se blíží ke stylu současné kremelské propagandy, ke starému známému stylu svých komunistických předchůdců. Jako v zrcadle se mohou vidět v archivních záznamech projevů komunistických vládců z roku 1989, které se dnes k výročí sametu připomínají. Však oni leckdy z jejich líhně pocházejí. Jediný rozdíl je v tom, že komunističtí vládci svalovali vinu za nespokojenost vlastních občanů Svobodnou Evropu a Hlas Ameriky, protože u nás nezávislá média neexistovala.

 

Zaplaťpánbůh, že je dne stále ještě máme. Je to jeden z nejcennějších odkazů sametové revoluce. Média jsou hlídací pes demokracie. Jakmile je ovládne nějaká mocenská klika, demokracie končí a stát se řítí do totality. Tam směřoval Klaus, byť měl plná ústa svobody, a teď nás tam kormidluje Zeman, byť se na oko hlásí k Evropské Unii.

Tomáš Laně

Tomáš Laně

Tomáš Laně

o všem, co mne zajímá a hlavně štve

příslušník jediné progresivně rostoucí sociální skupiny v ČR

REPUTACE AUTORA:
0,00

Seznam rubrik

Tipy autora