Mainstream a politická korektnost

sobota 24. leden 2015 18:42

Už jsme se  dost načetli a naposlouchali mainstreamových lží o situaci na Ukrajině, rozpínavosti Ruska, o islámu  a muslimech, už máme po krk politické korektnosti Evropské Unie vůči muslimům, homosexuálům, Romům a jiným nemakačenkům, po krk politické korektnosti bruselských socialistických byrokratů a jejich místních přisluhovačů, která vede k pošlapávání našich hodnot, zakazování vánoc, znásilňování našich žen muslimskými bandami a vraždění ve jménu islámu, už máme dost multikulti.

Naštěstí většina diskutérů na webu uvádí mainstreamové lži na pravou míru. Dozvídáme se, že ukrajinskou krizi vyvolal Západ, Evropské Unie a USA, Rusko se mírovými, politickými prostředky brání. Nemůže však nečinně přihlížet, pokud  ukrajinští fašisté potlačují práva ruskojazyčného obyvatelstva na východě země. Ruský voják v rámci své dovolené ve stejnokroji bez distinkcí obětavě  pomáhal při organizování svobodného referenda o připojení Krymu k Rusku,  donutil ukrajinské okupanty Krym opustit a postavil se každému, kdo chtěl spontánnost lidového referenda narušit či zpochybnit. Občané Krymu tak s pomocí ruských dobrovolníků překazili zákeřné plány NATO přeměnit hrdinný Sevastopol v  ponorkovou základnu tohoto agresivního paktu.

 

Ruský voják soukromě, během své dovolené přispěchal podpořit obyvatele Doněcké a Luhanské lidové republiky, kteří s jeho nezištnou pomocí vyhlásili nezávislost na fašistické Ukrajině. Místní domobrana pak ruské vojáky vyzbrojila ukořistěnými zbraněmi z ukrajinských armádních skladů. Společně se postavili ukrajinské armádě podporované  západními žoldáky v uniformách NATO (jaká zajímavá paralela s pytli amerických zbraní s nápisem USA na čs. území dokazujícími americké agresivní plány, jež v poslední chvíli v Československu překazila bratrská vojenská pomoc. Tato soldateska terorizovala místní obyvatelstvo a neštítila se ani sestřelit civilní letadlo s nizozemskými turisty.

 

 Zbraní z opuštěných ukrajinských skladů bylo naštěstí tolik a v takové kvalitě a stále se objevovaly nové a nové, že se po rozhořčených bojích místní donbasské domobraně a ruským dovolenkářům podařilo ukrajinské fašisty odrazit. Domobrana podporovaná dalšími ruskými vojenskými dovolenkáři teď postupuje  proti dalším cílům, aby osvobodila území obou nezávislých a svrchovaných republik, případně celou Ukrajinu od fašistických banderovských hord. Rusko v čele se svým geniálním prezidentem se s plnou rozhodností staví proti temným snahám Západu ovládnout Ukrajinu a srazit Rusko na kolena. Směšné sankce, které Západ vyhlásil, a které nesmírně poškozují  především západní ekonomiku, v žádném případě nemohou Rusku uškodit. Jsou, jak na základě nezvratných faktů potvrdil i  prezident ČR, zcela kontraproduktivní. Rusko nikdy neustoupí západnímu vydírání.

 

Toto je názor webového mainstreamu, vše ostatní jsou lži, blábol, v lepším případě nedostatek pravdivých informací. Skutečnou politickou korektností je pak šíření těchto faktů a   vyvracení bludů západní propagandy.

 

Skutečnou politickou korektností je také odhalování totalitní podstaty islámu, jemuž sice podléhá půldruhé miliardy  pokojných obyvatel této planety, neznamená to ovšem, že až nadejde pravý čas, nezmění se všichni v krvelačné bestie a nezničí naši tradiční křesťansko židovskou civilizaci. Vždyť to v tom jejich písmu mají zakotvené.

 

 Jak upozorňují znalci islámu na českém webu, a svolali kvůli tomu i demonstraci na Pražský hrad za účasti zodpovědných opozičních politiků, nesmíme se nechat ukolébat skutečností, že na našem území skoro žádné muslimy nemáme, že ani nevíme, jak pořádný muslim vypadá (na internetu máme beztak dost alarmujících zpráv), ale předem, dokud je čas, musíme proti tomuto nebezpečí varovat, musíme o tom přesvědčovat i obyvatele západní Evropy, kteří sice s muslimy žijí už desítky let, ale jsou v zajetí politické korektnosti svých vlád a Bruselu. Ty před nimi pravou podstatu islámu zatajují.

 

Nám Čechům, opět jako v husitských dobách připadá pionýrská role zachránců Evropy, tentokrát před islámem. My to přece víme nejlíp. Když budeme dostatečně organizovaní, zbavíme se s islámem  možná i nenáviděné Unie, zabijeme dvě mouchy jednou ranou. Vždyť Unie to všechno spískala. Člověk aby si ze samé falešné politické korektnosti pomalu bál vystrojit si na Vánoce stromek.

 

Přátelé, český web, české webové diskuze k těmto ožehavým tématům, to je ten pravý mainstream. Diskutéři, kteří znají pravdu o Ukrajině, jsou v naprosté většině. Však sledujte:  každého šiřitele mainstreamových lží umlátí  weboví diskutéři čepicemi.

 

Tváří v tvář ohrožení islámem musíme odhodit falešnou politickou korektnost. Politická korektnost naopak znamená upozorňovat na plíživé nebezpečí islámu, na zhoubné důsledky bruselské multikulti, bít na poplach, dokud je čas.

 

Politická korektnost znamená také odhalovat zločinné imperialistické plány Západu na Ukrajině, hlásat do světa spasitelskou mírotvornou úlohu Ruska. Je to v zájmu našeho národa. Vždyť 30% našich občanů už přiznává, že za normalizace v pevném objetí velkého slovanského bratra se nám žilo líp.

 

 

Tomáš Laně

Tomáš Laně

Tomáš Laně

o všem, co mne zajímá a hlavně štve

příslušník jediné progresivně rostoucí sociální skupiny v ČR

REPUTACE AUTORA:
0,00

Seznam rubrik

Tipy autora