Povedeme válku, abychom ty chochly roznesli po světě, inšalláh.

středa 20. květen 2015 17:02

  Vnímavý čtenář pozná, že nejde o citát bojovníka islámského státu. Nikoliv,  pronesl to na Ukrajině jeden z Kadyrovců, ostrých hochů kremelského pacifikátora Čečny Ramzana Kadyrova..Cituje ho zpráva zavražděného Borise Němcova a jeho spolupracovníků o ruské agresi na Ukrajině (www.putin-itogi.ru). Sám Kadyrov, zřejmě z vděčnosti Putinovi, chtěl jít do války také, ale Putin ho prý nepustil. Kdyby však do toho šel, nechal se slyšet jeden z čečenských žoldnéřů z jednotky s příznačným názvem Smrt, udělal by tam za tři měsíce pořádek. Jeden ze žoldnéřů zvaný Tálib  vyhrožoval smrtí jednomu ukrajinskému poslanci za urážku Kadyrova. Tito ostří hoši, kadyrovci prý pomáhají slovanskému národu.

Jak dojemné! Vidíte ten multikulturalismus? Jak funguje, když jde o oživování Sovětského Svazu a podrobení nepřátel? Nebo nastolování „geopolitické rovnováhy“? Za našich mladých let se tomu říkalo proletářský internacionalismus. Ovšem není multikulturalismus jako multikulturalismus. Ten sovětský, pardon ruskoslovanský není onen vnucený Bruselem. Je spontánní, Čečenci jako kavkazští muslimové bojují bok po boku se slovanskými pravoslavnými bratry proti bezbožnému (rozuměj bez pravoslavného Boha i Alláha) Západu. I když před tím bojovali proti Rusku. Ale prozřeli a přešli na jeho stranu. Svatá válka, jak vidno, může i kultury i sjednocovat.. Říkejme tomu džihád a svjaščennaja vojna.

 Brusel si naivně představuje, že různé kultury mohou žít vedle sebe v míru. Nefunguje to. Frustrovaní muslimové utíkají k islámskému státu a vyhrožují terorismem. Chtějí bojovat a loupit.  Ale v Rusku to Slovani i muslimové  vyřešili.  Našli si společného nepřítele. Pustili se do něj a jak jim to multikulti šlape! Jen když se najde nějaká ta Ukrajinka ke znásilnění.  Ani medaile za hrdinství pak není k zahození.

Pozn.: Chochol je ruský hanlivý název pro Ukrajince.

 

Tomáš Laně

Tomáš Laně

Tomáš Laně

o všem, co mne zajímá a hlavně štve

příslušník jediné progresivně rostoucí sociální skupiny v ČR

REPUTACE AUTORA:
0,00

Seznam rubrik

Tipy autora